A4 e recepta page 001

 

Internetowe Konto Pacjenta to Twoja historia zdrowia, w której masz dostęp do wszystkich swoich e-recept, e-skierowań oraz e-zwolnień.

Cyfryzacja sektora służby zdrowia oraz ciągły postęp technologiczny sprawiają, że system usług medycznych z roku na rok, rozwija się, działa co raz sprawniej i efektywniej. A zatem warto przyjrzeć się aktualnościom, które przedstawia Serwis Ministerstwa Zdrowia- kliknij. 

IKP - Internetowe Konto Pacjenta - To bezpłatna aplikacja Ministerstwa Zdrowia. Zapewnia przede wszystkim szybkie i bezpieczne uzyskanie informacji o zdrwoiu własnym, swoich dzieci lub osoby, która nas do tego upoważniła. Aby zalogować się w serwisie i móc w pełni korzystać z e-usług niezbędnym jest posiadanie profilu zaufanego. Własnie tutaj dowiesz się jak krok po kroku założyć swój profil - kliknij.

UWAGA

Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia przypomina na swoich stronach, że od stycznia 2020 roku, poza wskazanymi w przepisach wyjątkami, w obiegu mają pozostać wyłącznie recepty wystawione w postaci elektronicznej (e-recepty).

Dlatego nie czekaj na ostatnią chwilę i załóż już dziś swoje Internetowe Konto Pacjenta !

Twoja recepta realizowana przez SMS? E- mail? TAK TO JUŻ MOŻLIWE ! Zobacz jak to działa - kliknij